Lazzoni Kime Ait

Lazzoni kime ait konusunda 60 yıllık tecrübeye sahip olan bir firma olarak insanların merak ettiği bir konudur. Mobilya sektörünün lider firmalarından biridir. Kaliteli hizmet ve farklı tasarımlarla insanların en çok tercih ettiği markalardan biridir.

1950lere dayanan geçmişi ile Ankara merkezli bir firmadır. Markanın temellerini Osman Kababulut atmıştır. Markayı ise oğlu Yaşar Kababulut yönetmektedir. Aile şirketi olarak yurt dışında da oldukça ses getiren bir markadır. Türk, Amerikan ve İtalyan tasarımcılar ile çalışan marka her sezon son trend ürünleri müşterilerine sunar.

Lazzoni Mobilya Fiyatları

Müşterilerine birçok tasarım seçeneği sunan Lazzoni farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Nasıl bir model istediğinize bağlı olarak fiyatlar değişir. Lazzoni mobilya fiyatları çeşitli kampanyalar ile de müşterilerin karşısına çıkar.

Markanın New Jersey’de iki adet mağazası bulunuyor. Hedefleri New York’ta da mağaza açarak ismini dünyaya daha iyi şekilde duyurmaktır. Nostaljik, romantik tasarımlar ile her zevke hitap eden ürün seçenekleri vardır.

En önemli koleksiyonlarından biri Joyce Elizabeth koleksiyonudur. Beyaz ve krem renk ağırlığı olan koleksiyon hem ülkemizde hem de yurt dışında beğenilmiştir. Tanınmış marka statüsü alarak ülkemizde de kalitesini kanıtlamış bir firmadır. Bu statü oldukça az markaya verilmiştir.

Lazzoni Mobilya Kimin

Ülkemizin mobilya sektöründe en büyük markalarından biri olduğu için Lazzoni mobilya kimin konusu oldukça dile gelen bir konudur. Marka her geçen gün daha da büyümektedir ve dünyadaki son trendleri aynı anda ülkemize getirir.

Kaliteli bir mobilya arayışında iseniz sizin için en doğru markalardan biri olarak uzun vadeli kullanım avantajı sunar. Birçok farklı ürün seçeneği olduğu için evinizde yapmak istediğiniz dekorasyonu tamamlar ve sizin için ilham verici ürünlerdir.

Yorum Yap