İstikbal Gardrop Modelleri

Yatak odası dekorasyonunuzda kullanacağınız mobilyalar arasında yer alan gardroplar, artık birbirinden farklı tasarımlara ve modellere sahip. Eğer sizde yatak odalarınızda takım mobilyalar tercih etmek istemiyorsanız 2015 İstikbal Gardrop Modelleri tam da size göre. Kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırlamış oldukları birbirinden farklı renk, tasarım ve modellere sahip gardropller, yatak odanızda uygulayacağınız her türlü dekorasyon tarzına uygun ve birçok alternatif seçenekleriniz olacaktır. Eğer yatak odanızda daha fazla dolap olmasını istiyorsanız veya yeni bir yatak odası oluşturuyorsanız birçok alternatife sahip İstikbal gardıropa göz atabilirsiniz.

Tek kapılıdan yedi kapalı modellere kadar oldukça fazla çeşide sahip gardrop modelleri mevcut. Sadece tek bir gardrop veya birden fazla gardrobu beraber rahatlıkla kullanabilirsiniz. İstikbal Gardrop modelleri, bu yılın trend renklerine sahip olarak üretilmiş ve aynı zamanda aynalı ve aynasız gardroplarda ürünleri arasında yer alıyor. Eğer küçük bir yatak odasına sahipseniz ve gardrop konusu sizin için bir sorun haline geliyorsa sürgülü kapılı modellere sahip ürünleri kullanabilirsiniz.

Yatak odanızda hoş bir dekorasyon ortaya çıkarmak istiyorsanız gizli çekmeceli gardrop modelleri tam size göre. Bu modeller ile hoş bir görüntü elde etmeniz mümkün. İstikbal’in yeni modellerinde yer alan gardırop organzatörleri ile kıyafetlerinizi daha kullanışlı bir şekilde dizmenize olanak sağlıyor. Meşe, ceviz, kayın gibi renkler bu yılın gardroplarda kullanılan trend renkler arasında yer alıyor fakat beyaz ve siyah olarakta klasik renkleri de tercih edebilirsiniz. Lake boyalı veya mat doğal ahşap görünümlü modeller, yatak odanıza ayrı bir hava katacaktır.

Yorum Yap