İstikbal Lena Koltuk Takımı

Yeni nesil mobilyalar sloganı ile karşımıza çıkan İstikbal, son dokunuşlar ile birlikte ihtiyaç sahiplerinin karşısına, İstikbal Lena koltuk takımı seçeneğini de çıkarmış durumda bulunmaktadır. Doğa dostu malzeme kullanılmasından, estetiğe, görsel şölen konsept tasarımlara kadar her türlü ihtiyaç ve beklentiler düşünülmüş ve Lena koltuk takımı 2 farklı koltuk seçeneği ile karşınıza çıkarılmıştır. Berjer koltuk ve üçlü kanepe ile tasarımın tamamlandığını göreceksiniz.

İstikbal Lena Koltuk Takımı Özellikleri

Lüks tasarım olarak da karşımıza çıkarılan Lena koltuk takımının en belirgin özelliği, farklı tasarım çizgilerinin ön plana çıkarılmış olmasıdır. Ayak kısmına baktığınızda, ahşap ve metal görselliğin birleştirilip, zengin bir görsellik yaratıldığını göreceksiniz. Ayrıca konforlu oturum yapısı sağlanmış ve yaşam alanlarına ekstra bir güzellik katması net bir şekilde hedeflenmiştir. Ahşap iskeletinin bulunması, alternatif bir seçenek olarak sunulması, aynı zamanda muhteşem renk uyumu ile birleştirilmiştir. İnce zevklere hitap edeceği net bir şekilde görülmekte, tasarımın göz aldığı, kullanıcılar ya da görenler tarafından da ifade edilmektedir. Kolay bir şekilde temizlik yapmanız mümkün hale getirilmiştir. Ayrıca koltuk takımını tercih etmeniz ile birlikte, takım içerisinde bulunan üçlü kanepe seçeneğini yatak olarak kullanma şansına da sahip olabilirsiniz. Bu takım aynı zamanda, aynı tasarıma ait olan Lena yemek odası takımı ile ve Lena TV ünitesi ile birlikte bir bütün olarak, yani bir konsept olarak hazırlanmıştır.

İstikbal Lena Koltuk Takımı Ölçüleri

Tercih etmeniz ile birlikte, İstikbal lena koltuk takımı iki parçadan sizlere teslim edilecektir. Üçlü kanepe ve berjer. Üçlü kanepeye baktığınızda 96 santim derinliğe, 226 santim genişliğe ve 79 santim yüksekliğe sahip olduğunu göreceksiniz. Berjer 82,50 santim derinlik, 74,50 santim genişlik ve 92 santim olarak imal edilmiştir. Üçlü kanepe yatak konumuna getirildiğinde, 118 santim derinliğine ve 182 santim genişliğe ulaşmaktadır.

Yorum Yap