İstikbal ve Bellona Aynı Mı

İstikbal ve Bellona aynı mı konusu insanlar tarafından oldukça sık merak edilir. İstikbal ve Bellona markaları ev eşyası üretimi yapan iki ayrı markadır. Ülkemizde en popüler iki marka olduklarından aynı marka sayılmaları rastlanan bir durumdur.

İnsanlar yeni ev döşemek ya da evinin dekorasyonunu değiştirmek istediğinde aklına ilk gelen marka ikisidir. Birçok kaliteli ve farklı seçenek ile müşterilere oldukça geniş bir portföy sunarlar.

Ev eşyası satın alırken kaliteli ürün almak gerektiği için en çok tercih edilen markaların başında gelirler.

İstikbal Bellona

Ülkemizde ev eşyası denildiğinde akla ilk gelen markalardan ikisi Bellona ve İstikbal markalarıdır. İstikbal Bellona her sene yeni seriler çıkararak mobilya sektörüne öncülük ederler.

Yeni seri oturma grupları, yatak odası takımları, salon takımları, mutfak takımları ve aklınıza gelebilecek her türlü mobilya için kaliteli bir markadan alışveriş yapmak önemlidir. Uzun süre kullanılabilecek ve dayanıklı malzemeden üretilmiş mobilyalar uzun vadede sizin için ekonomik olur.

Müşteriler için markalar indirimler ve avantajlı kampanyalar gerçekleştirir. Kampanyaları takip ederek istediğiniz mobilya takımlarını daha uygun fiyat seçenekleri ile alabilirsiniz. Her zevke hitap eden mobilyalar ile aradığınızı bulmakta zorlanmadan alışveriş yapabilirsiniz.

İstikbal Bellona Kanepe Fiyatları

Evinizin bir odasında değişiklik yapmak istiyorsanız ya da sıfırdan ev döşeyecekseniz ünlü markaları tercih etmek doğru seçenektir. İstikbal Bellona kanepe fiyatları ve ev mobilyalarının fiyatları seçeneklere göre farklı aralıklara sahiptir.

Eviniz ya da iş yeriniz için nasıl bir tarz düşünüyorsanız hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünleri tercih edebilirsiniz. Leke tutmayan koltuk takımları ve dayanıklı malzemeden üretilen salon takımları gibi birçok farklı seçenek ile evinizi dilediğinizce dekore edebilirsiniz.

1 Yorumlar

Yorum Yap