İstikbal Perla Kitaplık

İstikbal yeni seri mobilyaları, yeni nesil mobilyaları içerisinde, kitaplık anlayışına ayrı bir önem vermiş ve tasarladığı farklı seçenekler ile ihtiyaç sahiplerinin, tüm beklentilerini karşılamıştır. Siz de yaşam alanlarınızda ya da işyerlerinizde, şık, aynı zamanda amaca hizmet eden bir kitaplık almayı düşünüyor iseniz, İstikbal perla kitaplık serisi hakkında bilgi sahibi olmanız tavsiye edilecektir.

İstikbal Perla Kitaplık Özellikleri

Mobilya dehası olarak karşımıza çıkan İstikbal tarafından, yeni nesil mobilya anlayışı, kitaplık tarzı mobilya anlayışı ile karşımıza çıkarılan serilerden bir tanesi, perla kitaplık olarak dikkat çekmektedir. En büyük özelliği, yerden kullanan imkanlarına sahip bir kitaplık olmasıdır. Çekmeceli bir bölüm ve bunun ile birlikte, 3 kat raf sistemi ile hazırlanmıştır. Beyaz malzemenin, dayanıklı malzemenin kullanıldığı görülmek ile birlikte, tamamlayıcı ürün olarak tercih edilmesi mümkündür. Tek parça olarak satın alabileceğiniz bu ürünün, ekstra avantajı, kullanıldığı herhangi bir alanda hem amaca hizmet etmesi, yani kitaplık görevini görmesi, hem de görsel açıdan tamamlayıcı ürün vazifesini görmesidir. Ürün taşıma açısından, yerleştirme açısından, dayanıklılık açısından ve en önemlisi görsellik açısından, oldukça modern hatlara, ince ve zarif hatlara sahiptir.

İstikbal Perla Kitaplık Ölçüleri

Yaşam alanımızda, çalışma odalarınızda, işyerlerinde, ofislerde, evlerde, çocuk odasında kullanabileceğiniz İstikbal perla kitaplık rahat kullanım imkanı, ihtiyacı giderme imkanı sağlayan bir ürün olarak dikkat çekmektedir. Satın almadan önce ölçüleri hakkında bilgi sahibi olmayı düşünüyor iseniz, perla kitaplık ölçülerinde; derinlik 48,80 santim, genişlik 51 santim, yükseklik 174,80 santim olacak şekilde tasarlanmıştır. Ürün konulduğu herhangi bir bölgede, tek başına kullanım imkanı ile birlikte, beyaz ve parlak rengi ile tamamlayıcı ürün özelliğine de sahiptir. Alt bölümünde ayak detayına baktığımızda, yerden yüksek anlayışının, temizliğin kolay yapılması nedeni ile gündeme getirildiği görülmektedir.

Yorum Yap