İstikbal Flora Kitaplık

Kitaplık serisi ürünlerde, genç odası takımları arasında bulunan, ekstra olarak da satın alma imkanlarına sahip olduğunuz malzemelerden bir tanesi, İstikbal flora kitaplık olarak tasarlanmıştır. Renk ve kullanılan malzeme açısından değerlendirildiğinde, oldukça estetik bir görünüme sahip olduğunu, kullanılan mekanda görsel açıdan tamamlayıcı bir ürün olduğunu tespit edeceksiniz. Ayrıca, tasarlanış amacı nedeniyle, yerden, duvara monte edilmeden kullanılan bir sistem olmak ile birlikte, sadece genç odası takımında değil, evinizin ortamının, yaşam alanınızın ya da iş yerlerinizin herhangi bir ortamında da, kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

İstikbal Flora Kitaplık Özellikleri

Malzemeyi incelediğinizde, renk açısından, kullanılan malzeme açısından, tasarım açısından, oldukça şık, oldukça zarif bir görünüme sahip olduğunu göreceksiniz. Kolay temizlenebilir özelliği ile dikkat çeken kitaplık, sizlerin karşısına 5 gözlü ya da 5 katlı raf sistemi olarak da çıkarılmıştır. Duvara monte edilen bir ürün değildir. Yerden kullanılacak bir ürün seçeneği olduğu görülmektedir. Ürünün tercih edilmesinde, genç odası takımı ile birlikte satın alınması, yani flora genç odası takımı ile birlikte satın alınması ya da tek bir parça olarak satın alınması mümkün olacaktır.

İstikbal Flora Kitaplık Ölçüleri

İstikbal flora kitaplık almayı düşünüyor iseniz, kullanmayı düşündüğünüz alana göre, önceden ölçüleri hakkında bilgi sahibi olmanız elbette ki gerekecektir. Bu ürün, yazı içeriğinde de anlatıldığı gibi duvara monte etmek sureti ile kullanabileceğiniz bir ürün değildir. Doğrudan yerden kullanılacak bir ürün anlayışını temsil etmektedir. 5 kat raf sistemi neden meydana gelmiştir. Aşağıdan yukarıya doğru daralan bir prizma şeklini andırdığını söylemek mümkündür. Kitaplık yüksekliği 170 santim, genişliği 79,60 santim, derinliği 41,180 santim olacak şekilde tasarlanmış, zarif bir görünüm, estetik bir görünüm ile birlikte sizlerin karşısına çıkarılmıştır.

Yorum Yap