İstikbal Oturma Gruplarının Fiyatları Nelerdir

İstikbal oturma gruplarının fiyatları nelerdir sorusu evini yenilemek ya da yeni ev döşeyecek olan insanlar için merak konusudur. En sevilen markalardan biri olan İstikbal birçok avantajlı fiyat seçeneği ile yeni seri modern ve şık oturma grupları sunar.

Konforlu ve şık modeller arasında her zevke hitap eden seçenekleri bulabilirsiniz. Leke tutmayan oturma grupları sayesinde evinizdeki hijyeni her zaman kolay bir şekilde korumuş olursunuz. Birbirini tamamlayan renkler ile son moda tasarımlar evinize farklı bir hava katar. Bir adet üçlü, bir adet tekli gibi küçük salonlar için uygun olan modeller vardır.

İstikbal Oturma Grubu

Müşterilerine oldukça fazla seçenek sunan İstikbal her sezona yeni bir oturma grubu serisi ile başlar. İstikbal oturma grubu seçerken ev dekorasyonunuza uyan bir model bulmakta zorluk çekmezsiniz. Oturma grubu alırken farklı tarzlara sahiptir. Avangard tarzı sevenler için özel seçenekler mevcuttur.

Görüntü itibariyle rahat bir görünüm sunarken aynı zamanda şık tasarımlara sahiptirler. Mobilya sektöründe trend oluşturan marka olarak modeller her ev büyüklüğüne uygun şekildedir.

İki adet üçlü, bir adet tekli oturma grupları kalabalık aileler için ideal olabilir. Salonda ya da oturma odasında rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

İstikbal Oturma Grubu Fiyatları

Oturma grubu alırken seçtiğiniz modele göre fiyat seçenekleri değişir. Oturma gruplarının hangi malzemeden üretildiği de fiyatları belirleyen bir diğer etkendir. İstikbal oturma grubu fiyatları çeşitli indirim ve avantajlar sunar.

Müşteri için fiyat önemli olduğu kadar kalite de önemlidir. Dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilen oturma gruplarını bir kere aldığınızda uzun seneler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Leke tutmayan modellerin temizliği de oldukça kolay olur.

Yorum Yap