İstikbal Mira S Koltuk Takımı

Yeni nesil, yeni tasarım, modern ve estetik hatlar anlayışı ile koltuk takımlarını yenilemek ya da almak isteyenlere, İstikbal mobilya tarafından eşsiz bir ürün hazırlanmıştır. İstikbal Mira S koltuk takımını, 3 parçadan meydana gelen bu koltuk takımını tercih etmeniz ile birlikte, hem estetiği, hem konforu bir arada sizlere ekonomik fiyatlar ile getirecektir.

İstikbal Mira S Koltuk Takımı Özellikleri

Bu takım, görsellik ile konforu bir araya getirmiştir. Üçlü koltuğun tercih edilmesinde, yatak özelliğinin bulunduğunu görülecektir. Sırt kısmında minderli ve mindersiz olmak üzere iki farklı alternatifin sunulduğu görülmektedir. Yerden yüksek ayak kullanılmıştır. Bu sayede koltuk altının kolay bir şekilde temizlendiği görülmektedir. Doğa dostu sünger anlayışı ile imal edilen Mira S koltuk takımında, ayrıca kumaş kullanılması da tercihleri etkileyen önemli detaylardan bir tanesidir. Kumaşın dokusu yumuşak olmak ile birlikte, dayanıklı, uzun ömürlü bir koltuk takımı sizlerin karşısına, modern hatlar ile çıkarılmıştır.

İstikbal Mira S Koltuk Takımı Ölçüleri

Elbette İstikbal Mira S koltuk takımı almadan önce, yaşam alanına göre ya da ihtiyaç duyduğunuz alana göre, ölçüleri hakkında da bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bu konuda sizlere net olarak şu bilgileri verebiliriz. Üçlü kanepe, takım içerisinde bulunan üçlü kanepe 63 santim yükseklik, 228 santim genişlik ve 84 santim derinlik ile karşınıza çıkmıştır. Berjer 95 santim yükseklik, 75 santim genişlik ve 80 santim derinlik ile tasarlanmıştır. Üçlü koltuğa baktığınızda, 63 santim yükseklik ve 228 santim genişlik ile 94 santim derinlik verildiğini göreceksiniz. Ayrıca üçlü koltuk yatak olarak kullanılacak ise, açılması durumunda kullanabileceğiniz yatağın genişliğinin 123 santim olduğunu ve yine kullanılacak yatağın derinliğinin 182 santim olduğu görülmektedir. Koltuk takımı almayı, yenilemeyi düşünüyor iseniz, yeni tasarım olan, çevre dostu malzemelerden üretilip, görsel bir şölen olarak karşınıza çıkarılan Mira S markasını, Mira S koltuk takımını mutlaka incelemelisiniz.

Yorum Yap