İstikbal Kanyon Koltuk Takımı

İstikbal markası, her sezon yeni nesil mobilya takımları ile kullanıcıları ya da ihtiyaç sahiplerini karşılamakta, hem beklenti, talep doğrultusunda hareket edip, en modern en çağdaş hatlara sahip takımlar ile evleri, iş yerlerini ve ihtiyaç duyulan her türlü ortamı donatmaktadır. Son model tasarım ya da eşsiz tasarım anlayışından bir tanesi de, güncel tasarım modelleri olarak karşınıza İstikbal kanyon koltuk takımı olarak çıkarılmıştır. Elbette bu modelde de tahmin ettiğiniz gibi, berjer, üçlü kanepe seçenekleri bulunmaktadır.

İstikbal Kanyon Takımı Özellikleri

Tercih etmeniz ile birlikte, konforun, estetiğin, zerafetin temsilcisi olan koltuk takımına sahip olabilirsiniz. Dayanıklı malzemeden imal edilmiş koltuk takımı, sadece uzun ömürlü olması ile değil, teknik özellikleri ile de dikkatinizi çekecektir. Muhteşem bir renk uyumu kullanılmıştır. Tarza baktığınızda vazgeçilmezdir. Görsellik yaratıldığını göreceksiniz. İnce zevklere hitap edecek şekilde dizayn edilmiş olmak ile birlikte, estetik tasarımı, malzemeyi ya da takımı ön plana çıkarmaktadır. Konforlu oturum özelliği sağlanmış olan bu koltuk takımında, ayrıca bakır tonlarında ayakların tercih edildiği, modern çizgiler ile tasarlandığı ve üçlü kanepede yatak olma özelliğinin hakim olduğu görülebilmektedir. Tüm bunlar ile birlikte hazırlanmış bu muhteşem görsellik sizlere, kanyon yemek odası takımı ile birlikte ve kanyon TV ünitesi ile birlikte bir konsept olarak sunulmaktadır.

İstikbal Kanyon Koltuk Takımı Ölçüleri

Almayı düşündüğünüz İstikbal kanyon koltuk takımı ya da karar verme aşamasında olduğunuz bu muhteşem görselliğe sahip, dayanıklılığa sahip, kaliteli ve konforlu koltuk takımı sizlerin karşısına üçlü kanepe ve berjer olarak çıkarılmıştır. Üçlü kanepe 103 santim derinlik ile 208 santim genişlik ve 85 santim yükseklik ile karşınıza çıkmıştır. Açılıp yatak olma özelliğine sahiptir. Berjer 93 santim derinlik, 71,50 santim genişlik ve 98 santim yükseklik ile karşınıza çıkarılmıştır.

Yorum Yap