İstikbal’de Koltuk Takımı Fiyatları Ne Kadar

İstikbal’de koltuk takımı fiyatları ne kadar konusunda yıl içerisinde farklı fiyat seçenekleri ile en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Yeni evlenenler, mobilya değiştirmek isteyenler için ilk akla gelen marka olarak her sene yenilenen koleksiyon tasarımları ile karşımıza çıkıyor.

Özgün tasarım ve renklerdeki her ev stiline uygun olan koltuk takımı modellerini dilerseniz mağazadan dilerseniz de internet sitesinden inceleyerek karar verebilirsiniz. Nasıl bir koltuk takımı istediğinize bağlı olarak da fiyatlar değişiklik gösterir. Koltuk modelleri her tarza hitap edecek şekilde tasarlanır.

İstikbal Koltuk Takımı

Konforlu ve şık tasarımlarıyla İstikbal koltuk takımı her yeni çıkan seride iddialı oldukları tasarımlar ile müşterilerin beğenisini kazanır. Oturma grupları, kanepe takımları gibi birçok farklı çeşitte ürün yüksek kaliteyle müşteriye sunulur.

Fiyat konusunda ünlü marka sık sık indirim ve kampanyalar gerçekleştirir. Taksitle alma imkanı da olduğundan hayalinizdeki koltuk takımını uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile alabilirsiniz. İki adet üçlü, bir adet berjer şeklinde olan modeller en çok beğeni alan modellerden biridir.

Bir adet üçlü, bir adet ikili ve tekli koltuk olarak da daha büyük modelleri tercih edebilirsiniz. Her renk ürünlerde evinizin dekorasyonuna uygun model bulmakta zorlanmazsınız.

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları

İstikbal ülkemizde en çok bilinen marka olarak her koltuk serisi özel bir beğeni görür. Dekorasyon için benzersiz ürünler olduklarından aldığınız koltuk takımı da yalnızca size özel ürün olur. İstikbal koltuk takımı fiyatları seçtiğiniz koltuk takımının üretiminde kullanılan malzemeye göre de değişir.

En beğendiğiniz ve ihtiyacınız olan takımı bulduktan sonra sipariş hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Şık ve kaliteli bir görünüş için İstikbal doğru tercihtir.

Yorum Yap