İstikbal Mobilya Gold Bebek Odası Takımı Modeli ve Fiyatları

İstikbal Mobilya Gold Bebek Odası Takımı Modeli ve Fiyatları

Gold Bebek Odası Takımı opak beyaz renkte tasarlanmış olup, görsel açıdan oldukça şık ve modern bir tarz sergiliyor. Kullanılan altın renkli dekoratif işlemeleri, zarif görünümü, kulp üzerinde yer alan püskül uygulaması ve yerden yüksek lükens ayakları ihtişamlı görüntüsünün yanı sıra sadeliği de yansıtan tarzı ile yavrularınıza huzurlu bir ortam oluşturun.

Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün özelliği arttırılarak kullanım ömrü de uzatılması hedeflenmiştir. Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmasının yanı sıra ferah bir ortamda sergilemektedir.

Compact beşik üzerinde 3 adet çekmece ayrıca depolama alana sunmaktadır. Beşik kısmı çıkartıldığı takdirde 80x190 ebatlarında yatak kullanılarak karyola şeklinde kullanılabilme özelliğine sahip model uzun yıllar kullanım için tasarlanmıştır. Ürün insan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Görseldeki ürünün peşin fiyatı 5.940,00’dir.

Yorum Yap