İstikbal Mobilya Compact TV Üniteleri

İstikbal Mobilya Compact TV Üniteleri

Şıklık Compact TV Ünitelerinde gizlidir. Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle oldukça şık ve zarif bir tasarıma sahip her bir modeli incelemeden Tv Ünitesi kararını vermeyin deriz.

Ayrıntıya önem verip, sıradan değil size özel bir şey arıyorsanız İstikbal Mobilya sizler için Compact Tv Ünitelerini tasarlamıştır. Belki modern bir tarzdan hoşlanıyor belki de klâsik seviyorsunuz. Zor beğeniyorum diye diyorsanız İstikbal’de aradığınızı bulacağınızı temin ederiz.

Tüm modellerde bulunan dekoratif alan uygulamaları, ünite üzerinde yer alan zarif kupları ile görsel açıdan zengin ürünlerdir. İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılarak üretilen üniteleri gönül rahatlığı ile her açıdan tercih edebilirsiniz. Bu malzemeler kullanım açısından çizilme, sürtünme ve yanmaya dayanıklı olup, kolay temizlenme özellikleri ile en büyük tercih sebeplerindendir.

Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün ömrü uzatılmış kullanım kolaylığı sağlanmıştır. Tüm ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik açısından kolaylık sağlanmıştır

Farklı tarzı ve şık tasarımı ile yaşam alanlarına ekstra güzellik katıp, modern çizgileri zarif görünümü ile takım gözlere hitap eden modeller ile evinize İstikbal Mobilyanın imzasın atın.

Yorum Yap