İstikbal İndigo Koltuk Takımı

Rahat bir koltuk takımı almayı düşünüyor iseniz, konforlu ve kullanışlı bir koltuk takımı almayı düşünüyor iseniz, uzun yıllar kullanmak gibi bir düşünceye sahip iseniz, İstikbal indigo koltuk takımı seçeneğini mutlaka incelemelisiniz. Her açıdan sizi tatmin edecek özellikler ile görsellik ile karşınıza çıkarılmış muhteşem bir görsel şöleni ifade etmektedir.

İstikbal İndigo Koltuk Takımı Özellikleri

Bu sistemi ya da bu seçeneği tercih etmeniz ile birlikte, modern hatlara sahip bir koltuk takımı sahibi olabilirsiniz. Farklı tasarım çizgisinin ön plana çıktığını ve fark yarattığını rahat bir şekilde görebilirsiniz. Ayak bölgesine baktığınızda, ahşap malzeme ile bütünleştirilmiş metal görsel zenginliğin sağlandığını tespit edeceksiniz. Modern çizgiler ile tasarlanmış koltuk takımında, koltuğun oturum yapısı ön plana çıkarılmıştır. Bu özelliklerin tamamı bir araya geldiğinde, yaşam alanlarınızda ekstra bir görsellik, ekstra bir güzellik sağlandığını göreceksiniz. Ayrıca muhteşem renk uyumu ile tasarlanmış tarzı dikkat çekmekte, ince zevklere hitap eden detayları, estetik tasarım mucizesi olarak, görsel şöleni tamamlamaktadır. Bunun ile birlikte, yüksek ayak sisteminin tercih edilmesi, alt bölgesinin kolay bir şekilde temizlenmesi anlamına gelmektedir. Kullanılan üçlü ünite yani üçlü koltuk, aynı zamanda yatak olma özelliği ile dikkat çekmektedir. Sırt kısım bölgelerine baktığınızda, kapitone dikiş uygulamasının yapıldığı görülecektir. Ayrıca şık kırlent uygulaması ile de görsellik tamamlanmıştır. Tavsiye edilen kullanım şeklinde, ayrıca aynı serinin yemek odası ve orta sehpası, zigon sehpası, TV ünitesi, plazma tv sehpası gibi ürünleri de tercih etmeniz olacaktır.

İstikbal İndigo Koltuk Takımı Ölçüleri

Eğer yaşam alanınıza göre almayı düşünüyor iseniz, İstikbal indigo koltuk takımı ölçüleri şu şekildedir. Berjer 74 santim derinliğine ve 87 santim genişliğe ve 94 santim yüksekliğe sahiptir. Üçlü koltuk 88 santim derinlik ve 223 santim genişlik ile 80 santim yükseklik ile karşınıza çıkmıştır. Üçlü koltuğu yatak konumuna getirirseniz, derinlik 107 santim, genişlik 184 santim olacaktır.

1 Yorumlar

Yorum Yap