İstikbal Florens Dresuar

İstikbal mobilyanın yeni, şık, tarz çizgilere sahip dresuar modelleri, ister yatak odanızı, isterseniz evinizin antresini şık bir görünüme ulaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Kullanışlı ve ergonomik yapısıyla dikkat çeken Florens Dresuar, ayna ayrıntısıyla öne çıkmaktadır. Her türlü amaçla kullanabileceğiniz derin iç yapıya sahip çekmeceleri ve üzerinde şık aksesuarlarınızı sergileyebileceğiniz bir dresuar modelidir.

Yatak odasında tercih ederseniz de; aynasını makyaj aynası olarak, çekmeceli bölümünü ise malzemeleriniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Birçok mobilya ile uyumlu renk ve dokusuyla çok memnun kalacağınıza inandığımız Florens Dresuari uygun fiyatlarıyla ve hemen teslim özelliği ile hizmetinize sunuyoruz.

Ürün özellikleri :

Evinizin antresinde ya da yatak odasında rahatlıkla kullanabileceğiniz İstikbal Mobilya Florens Dresuar uygun ölçüleri ile size rahat bir yaşam alanı oluşturacaktır.
Florens Dresuar;
Derinliği: 45 cm
Yüksekliği: 79.80 cm
Genişliği: 100 cm ölçülerine sahiptir.
Şık görünümü, çevre dostu malzeme ile üretilmesi ve evinize getireceği modern havasıyla tercih edebileceğiniz bir dresuar modelidir.

Yorum Yap