İstikbal Fashion Kitaplık

İlgi çekici tasarımlar ile karşımıza çıkan İstikbal mobilya, kitaplık anlayışına yeni nesil tasarımı olan, İstikbal fashion kitaplık ile değişik bir boyut kazandırmıştır. Genç odası takımlarında, evlerde işyerlerinde, ofislerde yaşam alanlarında, amaca hizmet edecek, görsel açıdan tatmin edecek bir çizim ile bir hat ile modern bir tasarım ile karşımıza çıktığı görülebilmektedir. Kullanım imkanının haricinde, bulunduğu ya da konulduğu ortama sağlayacağı zarif görünümü de, tercih edilmesindeki belirli etkenler arasında bulunmaktadır.

İstikbal Fashion Kitaplık Özellikleri

Bu malzemeyi tedarik etmeniz yani satın almanız ile birlikte, beyaz ve krem renk tonlarının kullanıldığı bir tasarım ile bir kitaplık ile karşılaşacaksınız. İki farklı bölümden meydana geldiğini söylemek mümkündür. Görsel açıdan beyaz ve krem renklerin kullanıldığı alanda, beyaz iki kapak sol tarafta, alt tarafta kitap yerleştireceğiniz bir boşluk ve üzerinde kapak sağ tarafta, alt bölgede bir kapak ve üzerinde kitap yerleştireceğiniz bir bölüm bulunmaktadır. Elbette kapaklarının içerisinde de raf sisteminin geçerli olduğu görülmektedir. Bu ürün, duvara monte edilmek suretiyle kullanabileceğiniz bir ürün seçeneği değildir. Yerden kullanım imkânına sahip bir ürün olarak tasarlanmıştır. Hafif malzemeden imal edilmiş olmak, dayanıklı malzemeden imal edilmiş olmak ile birlikte, bu ürün genç takımı ile birlikte, bir bütün halinde de tedarik edilebilir. Elbette tek bir ürün olarak satın alınması da mümkün olacaktır. Yerden yüksek ayak sistemi geliştirilmiştir. Bu sayede alt bölgesinin rahat bir şekilde temizlenmesi mümkün hale getirilmiş durumda bulunmaktadır.

İstikbal Fashion Kitaplık Ölçüleri

Elbette satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce, kullanmak istediğiniz alana göre İstikbal fashion kitaplık ölçüleri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekecektir. Bu ürün genişlik derinlik ve yükseklik açısından incelendiğinde, kaba durmayan modern hatları ile dikkat çekmektedir. 44,80 santim derinlik, 65,40 santim genişlik ve 160,60 santim yükseklik ile tasarlanmıştır.

Yorum Yap