İstikbal Diego Koltuk Takımı

İstikbal markasını tercih etmeniz ile birlikte, yeni bir tasarım ile %100 yerli üretim olarak karşınıza çıkan koltuk takımı seçeneklerinden bir tanesinin, İstikbal diego koltuk takımı olduğunu göreceksiniz. Yeni tasarlanmış bir estetik güzellik ile karşınıza çıkarılmış mobilya grubu olmak ile birlikte, tercih etmeniz durumunda, elbette ekstra özelliklerden yararlanma, dayanıklı, kaliteli ürün alma anlayışının yanında, ekstra özelliklerden yararlanma imkanına da sahip olacaksınız.

İstikbal Diego Koltuk Takımı Özellikleri

Bu takıma sahip olmayı düşündüğünüzde, doğayla dost sünger kullanıldığını tespit edebilirsiniz. Konforun ve rahatlığın farkına varabilirsiniz. Temizliği rahat bir şekilde yapabilmeniz amacıyla, ayaklarının yerden yüksek seviyede bulunduğunu göreceksiniz. Koltuk takımında kullanılan kumaşın silinebilme özelliği bulunmaktadır. Yumuşak kumaş dokusu tercih edilmiştir. Ayrıca takım içerisinde bulunan üçlü kanepe, yatak olma özelliğine, açılır özelliği sayesinde yatak olma özelliğine sahiptir. Takımda üçlü kanepe, üçlü koltuk ve berjer takımı yer almaktadır. Yani bu takıma sahip olmanız, 3 parça ürünü diego koltuk takımı olarak almanız, aynı zamanda almış olduğunuz ürünün içerisindeki üçlü kanepeyi yatak olarak kullanma şansına da sahip olmanız anlamına gelecektir.

İstikbal Diego Koltuk Takımı Ölçüleri

İstikbal diego koltuk takımı 3 farklı üründen meydana gelmiştir. Üçlü kanepe, berjer ve üçlü koltuk olarak karşınıza modern hatlar ile çıkarılmıştır. Üçlü kanepe 96 santim derinlik, 226 santim genişlik ve 84 santim yükseklik ile tasarlanmıştır. Berjer 87 santim derinlik, 74 santim genişlik, 94 santim yükseklik ile hazırlanmıştır. Üçlü koltuk bahsedildiği üzere aynı zamanda yatak olabilmektedir. Kapalı halinde derinlik 96, genişlik 226, yükseklik 81 santimdir. Üçlü koltuğu yatak konumuna getirdiğinizde ise, 95 santim derinlik ve 185 santim genişlik ile bir yatak olarak karşınıza çıkacaktır.

1 Yorumlar

Yorum Yap