Bellona Şu An Kimin

Bellona şu an kimin sorusu ülkemizdeki en ünlü markalardan biri olduğu için merak edilir. Marka Erciyes Anadolu Holding’e aittir. Bünyesinde 3.778 işçi çalışmaktadır ve 257 idari personeli vardır.

İlk kez 1995 yılında kurulmuştur. Kurucu firma Boydak Holding olmuştur. Mondi ve İstikbal markaları kardeş markalarıdır. Bellona günümüzde TMSF tarafından yönetilmektedir. Mustafa Karamemiş genel müdürdür. Ev mobilyaları denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri olarak her sezon trend belirleyen bir firma olmuştur. Oturma grupları, yatak odası takımları en popüler ürünleri olarak karşımıza çıkar.

Bellona Yatak

Sağlık için en önemli hususlardan biri uygun tasarımda bir yatak kullanmaktır. Bu sebeple Bellona yatak takımları en çok tercih edilen modellerin başında gelir. Vücut tipine göre ve farklı özelliklere sahip olan pek çok model bulunur.

Her yaştan kişiye uygun tasarımlar ile yeni yatak alacağınız zaman ya da yatağınızı değiştireceğiniz zaman uğramanız gereken mağazalardan biridir. Birçok model seçeneği olduğu için fiyat aralıkları da farklıdır.

Her zevke ve ihtiyaca hitap eden yatak odası takımları ile evinizi tam istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Oturma gruplar, yemek odası takımları, salon takımları ve ihtiyacınız olan her ürün modern ve konforlu tasarımlarla müşterilere sunulur.

Bellona Genç Odası

Genç odaları çocuğunu mutlu etmek isteyen aileler için oldukça özel ürünlerdir. Son moda tasarımlar ile çocuğunuzun her ihtiyacını karşılayacak ürünler vardır. Bellona genç odası takımları birçok ürün barındırdığı için indirimli fiyatlardan da yararlanarak tek seferde tüm ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz.

Mutfak takımı almak istediğinizde son moda seçenekler sunulur. Her renk seçeneği evinizin dekorasyonu için de tamamlayıcı olur. Avantajlı kampanyalar sayesinde uygun fiyat seçeneklerinden yararlanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Yorum Yap